Hareketli bir hayatınız varken bir baktınız ki evlenip çocuk sahibi oldunuz. Size artık bisiklet, kayak, yürüyüş vb. gibi faaliyetleri yaptığınız o hareketli eski hayatınızı unutun derdim, ta ki Thule Chariot Cross Multisport Bebek Arabası (Thule Chariot Cross Multisport Trailer) karşıma çıkana kadar!

Hayatı dolu dolu yaşamayı seven çocuklu aileler için maksimum konfor ve rahatlık sağlayan Thule Chariot Cross Bebek Arabası, Thule firmasının farklı aktiviteler için hızlı ve kolay dönüşüm sağlamak amacıyla geliştirdiği VersaWing sistemi sayesinde yıl boyunca, yapacağınız çeşitli spor ve outdoor aktivitelerine anında uygun hale getirilebiliyor. Bunun yanında bu farklı tasarım bebek arabasında piyasada bulunan en üst düzey bebek arabalarında bulunan güvenlik, kolaylık (Katlanıp bagaja koyulabilme, 360⁰ ekseni etrafında dönebilme, özel fren sistemi, eşyalarınızı koyabileceğiniz ekstra gözler vs.) sağlayan özellikleri fazlasıyla bulabileceğinizi söylemekte fayda var.

Ufaklığınızla beraber gezmeye, bisiklete binmeye, kayak yapmaya, yürüyüşe çıkmaya vs. imkân sağlayan Thule’un bu yeni bebek arabasının tek kişilik ve iki kişilik seçenekleri mevcut ve yapmak istediğiniz aktiviteye göre alacağınız ekstra aparatlara bağlı olarak fiyatları değişiyor. Thule Chariot Bebek Arabası hakkında detaylı bilgi almak için buraya, 718.95$’dan başlayan fiyatlarla satın almak için ise buraya tıklayın. Aşağıdaki tanıtım videosunu da izlemeden geçmeyin.


[post-ads]