Custom motosiklet yapımının amacı ortaya gerçekten farklı ve emsalsiz bir motosiklet çıkarmak ise Avustralyalı Smoked Garage’ın Ducati Project XG-848X’i listenin en başına koysak kesinlikle yanlış bir şey yapmış olmayız.

Başlangıçta 2015 model bir Ducati 848 Streetfighter olan bu dehşet verici bir güzelliğin her şeyden önce söylemek gerekirse yakıt tankı ve selesi hidrolik bir sisteme sahip. Bu özellikler bile Project XG-848X’in ne kadar farklı ve emsalsiz bir custom olduğunun göstergesi.

Smoked Garage tarafından son haline getirmek için tam tamına 9 ay gibi uzun bir süre harcanan XG-848X’de her bir detaya büyük bir özen gösterilmiş ve sonuç olarak her bir parçası olağanüstü güzelliğe sahip bir custom ortaya çıkmış.

Elciklerin uç kısmına yerleştirilmiş sinyaller, üst düzey triple klamp, yassı frenler, parlak alaşım kaplı karbon paneller, devasa ön çamurluk, motosikletin hatlarını belirgin bir şekilde vurgulamak için tamamen el üretimi tank ve kadro başlıca bu olağanüstü güzelliğe sahip parçalar.

Smoked Garage bu çalışması ile gerçekten de geleneksel custom motosikletlerin dışına çıkmış ve daha önce de dediğim gibi ortaya farklı ve emsalsiz bir custom ortaya çıkarmış. Project XG-848X’in görsellerine bakın ve karar verin, sizce de olağanüstü değil mi?
[post_ads]