Piyasada adına İngiliz anahtarı ya da kurbağacık dediğimiz ayarlanabilir anahtar çeşitleri bolca mevcut. Bionic Wrench bunlardan farklı olarak bir pense gibi kavranan kollara sahip ve sıkılarak genişliği ayarlanabiliyor.

Patentli Bionic Grip teknolojisi sayesinde anahtarı sıktığınızda içteki tutucu parçalar aynı anda hareket ederek somunu tam olarak kavrıyorlar. Standart bir anahtar sadece karşılıklı 2 yüzden kavrama yaparken Bionic Wrench somunu tamamen saran 360 derecelik kavrama yapıyor.

Standart bir anahtarın açamadığı ya da açmaya çalışırken “yalama” olan somunları Bionic Wrench ile çepçevre kavrayarak açabilmek mümkün.

Sağlam çelik yapısı ve kaymayan tutma kısmı ile konforlu bir kullanım sunan Bionic Wrench’in siyah-oksit kaplama yüzeyi pas ve korozyonlara karşı dayanıklı.

12-20mm arasındaki büyüklükte bütün somunlara uyumlu olan Bionic Wrench anahtar takımı taşımanın zor olduğu durumlar ya da aracınızda taşımak için çok pratik bir alet. Satış fiyatı 25$ olan Bionic Wrench’i sipariş etmek için tıklayınız.

[post_ads]