UBCO elektrikli bisiklet 2×2 bir arazi bisikleti. 4x4 arazi aracını biliyoruz da 2x2 de neyin nesi? Adı üstünde, 2 tekerlekten de çekiş sunan bir elektrikli bisiklet.

Bisikletin hem ön hem de arka tekerleğinde birer motor bulunuyor. Batarya bloğu ise bisikletin tam ortasında bulunuyor. UBCO Off-Road elektrikli bisiklet tek şarjla tam 120 km. mesafeye kadar gidebiliyor. Çıkabileceği maksimum hız ise saatte 50 km.

Bisikletin hem önünde hem de arkasında bagaj bölmesi mevcut. Disk frenler, farlar ile ön ve arka süspansiyon sistemi de bulunuyor. Gidon üzerindeki küçük ekrandan yönetilebilen bisiklet ayrıca telefon uygulamasına bağlanabiliyor. Telefon üzerinden batarya durumunu görebiliyorsunuz.

Bisikletin bir diğer özelliği de bataryaya bağlı güç çıkışlarına sahip olması. Bu sayede cep telefonunuzu, aksiyon kameranızı ve hatta şarjlı matkabınızı bile şarj edebiliyorsunuz.

Off-Road kullanıma uygun lastikleri ve her iki tekerlekten de çekiş gücü sunması sayesinde her türlü arazi koşulunda bisikleti kullanmak mümkün. Bagajına koyacağınız outdoor malzemelerinizle birlikte kamp kurmak için yollara düşebilirsiniz.

UBCO 2×2 Off-Road elektrikli bisikletin satış fiyatı 7.000$. ilave bilgi almak için tıklayınız.
[post_ads]