Elektrikli bisiklet teknolojisi geliştikçe yeni üretilenlerin özelliklerindeki rakamsal değerler artıyor. Diğer yandan da pek çok akıllı özellik ekleniyor. Grunner elektrikli bisiklet de bu tarife uyan yeni bir ürün.

Grunner’in öne çıkan tarafı uzak mesafelere gitmeye ve yüksek hızlara çıkmaya imkan sağlayan batarya ve motoru. Bisikletin eco ve power şeklinde iki sürüş modu bulunuyor. Eco modunda saatte 25 km. hıza çıkabilirken power modunda saatte 50 km. hıza kadar çıkabiliyor. Power modunda Grunner’in gidebileceği maksimum mesafe 100 km. iken eco modunda bu mesafe 180 km’ye kadar çıkabiliyor.

Bisiklet gidon üzerindeki 7 inç’lik dokunmatik ekran ile kontrol ediliyor. Bisikleti başlatma işini yine ekran üzerinden güvenli bir şekilde yapıyorsunuz. Yani bir hırsızın bisikletinize binip gitme ihtimali yok. Çalındığı durumda GPS takibi yapabiliyorsunuz.

Kalın lastikleri ve ön/arka süspansiyon sistemi bisikleti off-road kullanıma uygun hale getirmiş. Yani Grunner’e binip asgari 100 km. dağ bayır, dere tepe gezmek mümkün.

Grunner şimdilik ön siparişle satın alınabiliyor. Yaklaşık fiyatı ise 4000€ civarında. İlave bilgi almak için tıklayınız.
[post_ads]