DJI, FPV (first-person view) uçuş hayranları için etkileyici drone modelinin tanıtımını yaptı. DJI Avata FPV Drone, yeni DJI Goggles 2 ile eşleşerek, kullanıcılara neredeyse insanüstü bir uçuş deneyimi hissi veriyor. Pürüzsüz ve canlı görüntüler yakalarken, havada durabilir, bir yarışçı gibi hızlanabilir ve dar alanlarda çeşitli manevralar yapabilirsiniz. 48 milyon etkin piksele, 1/1.7 inç CMOS sensöre, f/2.8 diyafram açıklığına ve ultra geniş açılı lense sahip stabilize kamera sayesinde 4K/60fps video çekimleri yapabilirsiniz. Ayrıca, daha doğal ve sezgisel bir uçma yöntemi için bir DJI Motion Controller cihazı, 20 GB dahili depolama alanı ve yeniden şarj edilmeden önce 18 dakikaya kadar dayanabilen bir batarya bulunuyor.

Uçmanın Heyecanını Yaşayın

DJI Avata ile tamamen sezgisel kontrolün keyfini çıkarın. Avata'yı gözlük ve hareket kontrol cihazı ile birleştirdiğinizde, uçuş herkes için erişilebilir hale geliyor. DJI Motion Controller'ın tetiğini sıkın ve ileri doğru eğin veya bileğinizin döndürerek ​​köşeleri usta manevralar ile dönün.

Ultra-Pürüzsüz 4K Görüntü

Avata, hiçbir ekstra aparata ihtiyaç duyulmaması için geliştirilmiş bir kamera sistemine sahip. 1/1,7 inç sensör, 155° FOV ve alanında lider görüntü sabitleme ile üst düzey görüntülerin keyfini çıkarabilirsiniz.

18 dakikalık etkileyici bir uçuş süresi ve artırılmış güvenlik sunan DJI Avata, yerleşik pervane koruması ile küçük temaslardan etkilenmez, havada kalabilir ve uçmaya devam edebilir. 10 km'ye kadar mesafelerde keskin ve duyarlı bir HD canlı yayın elde edebilirsiniz.

DJI Avata, her biri farklı olasılıkların kilidini açan DJI Goggles 2, DJI FPV Goggles V2, DJI FPV Remote Control 2 ve DJI Motion Control ile uyumlu.

Daha fazla bilgi almak isterseniz buraya tıklayın. Aşağıdaki videoyu da izlemeden geçmeyin.