İster evinizin çatısında sabit, isterse portatif güneş paneli olsun, panellerinizden en iyi verimi alabilmeniz için onları güneşe en uygun açıyla bakacak şekilde ayarlamanız gerekmektedir. Şarj girişi eskimiş telefonunuzu şarj etmek istediğinizde yaptığınız o hassas manevraları bir düşünün. İşte aynen öyle hassas olmanız gerekiyor. Tabi bu dediklerimiz en kısa sürede en yüksek verimi almak istediğiniz durumlar için geçerli. Genellikle, güneş paneli satışı yapan firmalar bu konudan pek bahsetmez.

Portatif güneş paneli BioLite SolarPanel 5+ doğa şartlarında sizlere kısa sürede en yüksek güneş enerjisini sağlayabilmek için akıllıca bir çözüm bulmuş. Entegre güneş hizalama göstergesi sayesinde, beş bloklu güneş panelinizi, 360 derece hareket desteği sağlayabilen ayağının da yardımıyla, engebeli arazide dahi mükemmel bir şekilde konumlandırabilirsiniz.

Minimum gün ışığında bile akıllı telefonunuzu sadece iki saat içerisinde tam olarak şarj edebilecek maksimum güneş enerjisini BioLite SolarPanel 5+ sayesinde elde etmeniz mümkün oluyor. Bütün bunlarla beraber, bünyesinde barındırdığı 3200mAh kapasiteli ve 5 watt USB çıkış gücüne sahip bataryası sayesinde, güneş enerjisine erişiminiz olmadığı yer ve zamanlarda da ondan faydalanabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak isterseniz buraya tıklayın.

Daha fazla portatif güneş enerjisi panel çeşitlerine göz atmak isterseniz buraya tıklayın.