Siz de “at, avrat silah” sözünü düstur edenlerdenseniz ve bir atınız (araba da olur), bir avradınız var ve henüz bir silahınız yoksa Fostech’in Fostech Origin 12 Short Barreled Shotgun’ı ( Fostech Origin 12 Kısa Namlulu Pompalı Tüfek) bu eksikliğinizi gidermek için en ideal seçenek. Bu silahla evinize girmeye yeltenecek bir hırsızı olduğu yere kolayca mıhlayabilir, hafta sonları arkadaşlarınızla piknik yaparken boşa çıkmış bütün şişelere ateş ederek tüm stresinizi atabilir ve yahut da olası bir zombi istilasında zombilere gerçek cehennemi yaşatabilirsiniz. Eminim, The Walking Dead gerçek olsaydı Rick ve arkadaşları bu silaha sahip olmak için yanıp tutuşurlardı. Kısacası, Fostech Origin 12 Kısa Namlulu Pompalı Tüfek 21. yüzyıl erkeğine yakışan gerçek bir silah.

Fostech Origin 12 Kısa Namlulu Pompalı Tüfek, dünyada şimdiye kadar üretilmiş bütün pompalılardan daha hızlı atış oranına sahip. 8 saniyeden daha az bir sürede 30 tane fişeği talihsiz hedefinizin üzerine yağmur gibi boşaltabilirsiniz. Kabul edelim bu pompalı ev savunması için biraz fazla. Ama yine de bir gün kıyametin geleceğini düşünüyorsanız; av veya atış tutkunuysanız, Fostech Origin 12 Kısa Namlulu Pompalı Tüfek size hayal ettiğinizden fazlasını sunuyor.

Bu cehennem silahının alıcı ve namlusu nikelden yapılma olup namlu saniyeler içinde hızlıca değiştirebiliyor. Dipçik ileri katlanabilme özelliği ile tüfeği kolayca taşıma imkânı sağlıyor. Silahımız 5’lik, 8’lik ve 10’luk şarjörle beslenebilme dışında 20’lik ve 30’luk tamburlarla da beslenebilme seçeneğine sahip. Unutmadan söyleyeyim silah sadece 2.75 inçlik fişeklerle beslenebiliyor. Ayrıca çift taraflı emniyet ve şarjör çıkarma özelliği var. Satın aldığınızda her türlü hava durumuna dayanıklı özel kılıfı ile beraber geliyor. Fostech Origin 12 Kısa Namlulu Pompalı Tüfek’in ABD satış fiyatı 2900 dolar. Satın almak için tıklayınız. Bu canavarın neler yapabileceğini görmek ve detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki videoyu izlemeden geçmeyin.