Her tanıtılan yeni akıllı telefonda fotoğraf kalitesi daha da geliştiriliyor. Gel gelelim fotoğraf çekme işi pek o kadar da rahat değil. Telefonu ile fotoğraf çekmeyi çok sevenler için firmalar değişik ürünler ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bunlardan bazıları telefon kılıfı şeklinde tasarlanıyor, bazıları ilave lensler üretiyor, bazıları ise çeşitli uygulamalar ile uygulama marketlerde gönül çelmeye çalışıyor. Şimdi size tanıtacağımız ürün de bu sebepler üzerine geliştirilmiş.

SNAP 6 sadece iPhone 6 modeli için üretilen, çektiğiniz fotoğrafların profesyonel kalitede olmasını sağlayan bir kılıf. Özel olarak iPhone 6 için tasarlanmış olması, kılıfın telefonunuz ile mükemmel uyumlu olması anlamına geliyor. Kılıf üzerinde dahili olarak sunulan ve rahatça fotoğraf çekmenizi sağlayan fotoğraf çekme butonu (shutter button) ile işiniz artık eskisinden çok daha kolay. Ayrıca sunulan makro ve geniş açı lensler her türlü fotoğraf karesini yakalamanıza yardım edecek, gördüğünüzü, gönlünüzden geçtiği gibi telefonun hafızasına alabileceksiniz. Bu çok maksatlı kılıf ile beraber App Store'dan indirebileceğiniz uygulama da fotoğraflarınızda profesyonel ayarlar yapabilmenize imkan sağlayacak. Tanıtım videosunu ve diğer görselleri mutlaka inceleyin.

Ürünün fiyatı bu kadar özellik için gayet makul geldi bize, 35$

Bu kılıfı beğendiyseniz, daha önceki yazılarımızda tanıttığımız çok daha gelişmiş RELONCH'u incelemenizi tavsiye ederiz.